?

Log in

BDSM_LT

Teminis žurnalas geros valios žmonėms

Social capital

  • less than 10
Name:
Teminis žurnalas geros valios žmonėms
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members , Moderated
Description:
BDSM
Dėl temos pobūdžio, šis žurnalas yra Members/Frieds Only. Tikslas yra vienyti geros valios žmones (besilaikančius SSC principo!), besidominančius BDSM tema (toliau tiesiog - Tema) ir praktikuojančius BDSM savo ir partnerio/-ės malonumui: plakimas, pančiai, psichologinio poveikio ir vaidmenų žaidimai, nepavojingos sveikatai skausminės praktikos ir pan. “klasikiniai malonumai“.


PENKIOS ESMINĖS ŽURNALO TAISYKLĖS:

1. Svarbiausias ir primygtinis prašymas asmenims, kurių amžius yra iki 21 metų, čia nesilankyti iš viso! Ačiū!

2. Temos, kurios čia yra skirtos diskusijoms ir pokalbiams, liečia tik šias BDSM praktikas, kurios yra “klasikinės“: pančiai (bondage), plakimas (flagellation), psichologinio poveikio ir vaidmenų žaidimai (discipline, domination, submission), nepavojingos sveikatai skausminės praktikos (sadism, masochism) ir pan. Tai reiškia, kad kitos praktikos, kurios neatitinka SSC (safe, sane, consensual) principo, nėra estetinės ir turi permanentines poveikio pasekmes, yra čia nepageidautinos. Komerciniai skelbimai gali būti tik diskusijos dalis, tačiau neturėti tiesioginio marketinginio poveikio!

3. Nepriklausomai nuo asmeninio ir pašnekovo pozicionavimo BDSM praktikose, visiems privalomos vienodos ir lygiateisės bendravimo taisyklės: net jei tarpusavyje jūs sutarę, kad galite vienas kitą žeminti ir viešumoje, tačiau čia privalote elgtis pagarbiai ir taktiškai ne tik aplinkinių, bet ir savo partnerio atžvigiu. Žurnale galioja amerikietiškas politkorektiškas diskusijų metodas: galite kritikuoti tik faktą, o ne jį pateikusį asmenį ir negalite demonstruoti savo Temos pozicionavimo jo atžvilgiu.

4. Vyraujanti žurnalo kalba yra lietuvių. Tai reiškia, kad galioja visos šiuo metu priimtos gramatikos ir rašybos taisyklės bei skiriamieji ženklai, net jei bėgote mokykloje iš lietuvių kalbos pamokų ar turite kreivas rankas instaliuoti lietuvybę, kuri, tarp kitko, jau ten būna instaliuota, tik neaktyvuota. Jei vis tik jūsų kompiuteris neturi lietuviškos klaviatūros su diakritiniais ženklais (ąčęėįšūųž) galimybių, naudokite iš bėdos lotyniškus rašmenis be jų (š=s, č=c), tačiau nekeiskite minėtų raidžių anglicistiniais sąskambiais ar sąmoningai iškraipytais žodžiais su: sh, ch, zh, w, q, 2kažkas, IMHO, LOL ir pan., nors emotikonai :), :D, :( ir pan. yra leidžiami. Pastraipas ne tik pradėkite iš naujos eilutės, bet ir atskirkite jas papildoma tuščia eilute. Skyrybos ženklai dedami be tarpo po žodžio, tarpas paliekamas po jo. Sakinys pradedamas didžiąja raide, kaip ir visi tikriniai daiktavardžiai bei pašnekovo vardai ar slapyvardžiai. Geras tonas reikalauja gerbti pašnekovą ir neversti jo šifruoti jūsų pranešimą, kaip ir tvarkinga gramatika rodo ne tik geresnį išsilavinimą, bet ir apsaugo nuo nepagrįstu bendruomenės užgauliojimų dėl jų psichinės būklės.

5. Visos pateiktos mintys yra jas pateikusio autoriaus nuosavybė, saugoma COPYRIGHT (autorinių teisų), todėl negalite tokio teksto ir minčių skelbti be tiesioginio autoriaus sutikimo! Cituojant kitus, privalu nurodyti autorių ir šaltinį, jei reikia - naudoti išnašus pagal visas reikalingas akademines taisykles, o taip pat išskirti cituojamą tekstą iš savo: “...“ - citatai, bei <...> citatoje išmestai teksto daliai. Nurodyti tik autorių ir išskirti jo cituojamo teksto dalį pakanka, jei komentarai vyksta toje pačioje diskusijų linijoje.

Ačiū už supratingumą ir bendradarbiavimą!

Social capital

  • less than 10

Statistics